Tworząc firmę Lagro, przyświecała mi wizja firmy przyjaznej rolnikom, która będzie kompleksowo wspierać ich na wszystkich płaszczyznach.
Od najlepszych nasion, dobieranych według ich indywidualnych potrzeb i warunków klimatyczno-glebowych jakie mają pola uprawiane przez nich, przez dobór nawozów, które w najbardziej optymalny sposób zwiększą wydajność i jakość plonów oraz środków ochrony roślin będących w stanie skutecznie zabezpieczyć plantacje lub poradzić sobie z problemami, które je dotknęły.
Dzięki szerokiej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu nie tylko podczas studiów i wszelkiego rodzaju kursów i szkoleń, ale przede wszystkim dzięki własnej pracy przy różnego rodzaju plantacjach udało mi się stworzyć strukturę firmy Lagro, która rozumie specyfikę wyzwań jakie niesie ze sobą rolnictwo oraz wybierać dla Was producentów, których produkty spełniają moje wysokie wymagania.
Kolejnym elementem, którym chcemy wyjść Wam na przeciw, jest skup oraz transport zbóż, abyście wszystkie swoje potrzeby mogli zaspokajać w jednym, stworzonym z myślą o Was miejscu, dzięki czemu będziecie mogli skupić się na własnej, ważnej pracy.
 

 

   SIEDZIBA

Firma Lagro Sp. z o.o. sp.k jest obecna na polskim rynku od 2005 roku. Siedziba firmy mieści się w Okonku położonym pomiędzy Poznaniem, a Koszalinem przy krajowej drodze nr 11 prowadzącej z Bytomia do Kołobrzegu. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem środków ochrony roślin. Współpracujemy z największymi producentami środków w Polsce i na świecie, co gwarantuje dostęp do innowacyjnych produktów. W roku 2014 Lagro Sp. z o.o. sp.k poszerzyliśmy działalność o dział skupu zbóż. Zboża odbieramy własnym transportem a ocena jakościowa ziarna dokonywana jest w momencie dostawy w naszych laboratoriach przy zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu gwarantującego rzetelne i obiektywne oznaczenie parametrów jakościowych zboża. We współpracy z naszymi klientami kierujemy się hasłem „Mocne ogniwo produkcji żywności” co oznacza zrównoważony rozwój, dostarczanie nowych, solidnych, godnych zaufania rozwiązań w dziedzinie ochrony roślin i owocną współpracę z naszymi klientami.