Aktualny sezon uprawowy jest dla rolników niezwykle trudny i wymagający. Na jego początku były ogromne kłopoty z właściwym zasianiem zbóż i rzepaku. Susza oraz wysokie temperatury jesienią skutecznie utrudniały wschody roślin. Późniejsze opady z przełomu września i października uratowały stan plantacji. Roślinom sprzyjała długa, trwająca w wielu miejscach kraju aż do połowy grudnia, wegetacja.

 

W dniu 28.06.2019 odbył się piknik polowy w gospodarstwie rolnym Ceres. Zapraszamy serdecznie na relację.

1 maja 2019 zakończymy remont kolejnych pomieszczeń. Pracować tam będzie zespół od skupu płodów rolnych w komfortowych warunkach obsługując na najwyższym poziomie naszych klientów. Cieszymy się, że w tak trudnym czasie dla rolnictwa byliśmy w stanie dokonać tej inwestycji. 

 

Przyszłość branży nasiennej i rozwój rynku nasion to główne tematy konferencji z okazji jubileuszu dziesięciolecia obecności Top Farms Agro w Polsce. Podczas spotkania zaprezentowany został Raport Nasienny przygotowany przez gospodarzy konferencji wspólnie z prof. dr hab. Sławomirem Podlaskim oraz firmą Martin & Jacob, która zrealizowała do niego badania.

Wręczenie wieńca dożynkowego Tomaszowi i Agnieszce Wrzeszcz, właścicielom firmy Tomar Sp.z o.o. przez pracowników Tomar Farma - CERES, z okazji zakończenia tegorocznych żniw.