TOMAR Lotyń Sp. z o.o. sp.k

Lotyń, ul. Szczecinecka 33
64-965 Okonek
telefon: 067/266 07 00
fax: 067/266 06 43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 767-170-30-63
REGON 364933698
KRS 0000628129
Kapitał zakładowy 100.000

Bank Polska Kasa Opieki S.A. Numer rachunku:
36 1240 1428 1111 0010 7470 8827

 

 

 
 
 
 



 

Kontakt do działów

ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN
Tomasz M. Wrzeszcz
509 964 900
t.wrzeszcz@tomar-lotyn.pl
nawozy
Mieczysław Bołbot
504 059 925
m.bolbot@tomar-lotyn.pl
 
KSIĘGOWOŚĆ - PŁATNOŚCI
Marcin Zaworski
693 408 000
m.zaworski@tomar-lotyn.pl
 
BIURO DZIAŁ ROLNICZY
Magdalena Murdza
661 148 444
m.murdza@tomar-lotyn.pl
magazyn LOTYŃ
Stanisław Leśniak
663 022 059

WAPNO / NAWóz ORGANICZNy
Mariusz Drapała
661 186 777
m.drapala@tomar-lotyn.pl
transport / MAGAZYN OKONEK
Andrzej Trzaskowski
661 979 555
a.trzaskowski@tomar-lotyn.pl
 
TRANSPORT DYREKTOR logistykI
Rafał Sobaniec
693 517 999
r.sobaniec@tomar-lotyn.pl
KIEROWNIK SKUPU PŁODÓW ROLNYCH
Angelika Markiewicz
663 557 787
a.markiewicz@tomar-lotyn.pl
 
TRANSPORT KOORDYNATOR
Rafał Klamka
695 061 777
r.klamka@tomar-lotyn.pl
TRANSPORT KOORDYNATOR
Justyna Morgulec
885 527 000
j.morgulec@tomar-lotyn.pl
TRANSPORT KOORDYNATOR DE / Rozliczenia księgowość
Ewelina Michalska
517 307 012
e.michalska@tomar-lotyn.pl
TRANSPORT KOORDYNATOR
Aleksandra Mańkowska
609 250 099
a.mankowska@tomar-lotyn.pl
TRANSPORT KOORDYNATOR
Justyna Okarma
723 248 555
j.okarma@tomar-lotyn.pl
 
SEKRETARIAT - DZIAŁ LOGISTYKI I SPRAWY KADROWE
Małgorzata Dziadul
67 214 45 33
m.dziadul@tomar-lotyn.pl 
KANCELARIA PRAWNA I WINDYKACYJNA LIMANÓWKA WRZESZCZ SP.K.
adwokat Grzegorz Wrzeszcz
(71) 733 40 20
wrzeszcz@l-w.com.pl
Kadry
Agnieszka Wrzeszcz
67 266 07 00
a.wrzeszcz@tomar-lotyn.pl