TOMAR Sp. z o.o.

Lotyń, ul. Szczecinecka 33
64-965 Okonek
telefon: 067/266 07 00
fax: 067/266 06 43
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 767-160-04-75
REGON 572143216
KRS 0000227043
Kapitał zakładowy 1.000.000 milion złotych

Bank Spółdzielczy w Lipce. Numer rachunku:
73 8943 0004 0012 0476 2000 0010

Kontakt do naszych przedstawicieli handlowych

Tomasz M. Wrzeszcz
Doświadczenie w uprawie roślin od 1990
509 964 900
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mieczysław Bołbot
Doświadczenie w uprawie roślin od 1982
504 059 925
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Radosław Chareński
Doświadczenie w uprawie roślin od 1997
661 012 666
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Monika Dyczkowska
.
605 197 767
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W procesie zatrudnienia
.
.
.
 
 



W procesie zatrudnienia
.
.
.

Kontakt do działów

Właściciel
Tomasz M. Wrzeszcz
509 964 900
t.wrzeszcz@tomar-lotyn.pl
środki ochrony roślin
Radosław Chareński
661 012 666
r.charenski@tomar-lotyn.pl
nawozy
Mieczysław Bołbot
504 059 925
m.bolbot@tomar-lotyn.pl
księgowość
Mirosław Kliszewski
509 699 902
m.kliszewski@tomar-lotyn.pl
PŁATNOŚCI
Angelika Markiewicz
723 023 111
a.markiewicz@tomar-lotyn.pl
SEKRETARIAT - DZIAŁ ROLNICZY
Renata Sara
(67) 266 07 00 wew. 21 r.sara@tomar-lotyn.pl
BIURO DZIAŁ ROLNICZY
Magdalena Murdza
661 148 444
m.murdza@tomar-lotyn.pl
magazyn LOTYŃ
Emil Pabian
607 061 333

magazyn LOTYŃ
Radosław Paziaczko
663 557 787

transport / MAGAZYN LOTYŃ
Mariusz Drapała
661 186 777
m.drapala@tomar-lotyn.pl
transport / MAGAZYN OKONEK
Andrzej Trzaskowski
661 979 555
a.trzaskowski@tomar-lotyn.pl
KIEROWNIK SKUPU PŁODÓW ROLNYCH
Kamila Kowalik
723 019 222
k.kowalik@tomar-lotyn.pl
SKUP PŁODÓW ROLNYCH
Małgorzata Rak
605 069 787
m.rak@tomar-lotyn.pl
SKUP PŁODÓW ROLNYCH
Robert Kwiatkowski
885 805 886
r.kwiatkowski@tomar-lotyn.pl
SKUP PŁODÓW ROLNYCH
Damian Kanke
887 180 888
d.kanke@tomar-lotyn.pl
DYREKTOR logistykI
Paweł Ćwikła
607 466 001
p.cwikla@tomar-lotyn.pl
KOORDYNATOR LOGISTYKI
Rafał Sobaniec
693 517 999
r.sobaniec@tomar-lotyn.pl
KOORDYNATOR LOGISTYKI
Rafał Klamka
695 061 777
r.klamka@tomar-lotyn.pl
SEKRETARIAT - DZIAŁ LOGISTYKI
Magdalena Hodowaniec
885 527 000
m.hodowaniec@tomar-lotyn.pl
KANCELARIA PRAWNA I WINDYKACYJNA LIMANÓWKA WRZESZCZ SP.K.
adwokat Grzegorz Wrzeszcz
(71) 733 40 20
wrzeszcz@l-w.com.pl
PREZES ZARZĄDU
Agnieszka Wrzeszcz
67 266 07 00
a.wrzeszcz@tomar-lotyn.pl